عرضه طرح سرمایه‌ گذاری مشترک اعضا (سما) + لیست شعب منتخب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بر اساس همکاری مشترک تعاونی اعتبار با شرکت ایران خودرو صورت می‌گیرد؛

عرضه طرح سرمایه ‎گذاری مشترک اعضا (سما)

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر "طرح سرمایه‌گذاری مشترک اعضاء «سما»" با انعقاد قرارداد با گروه صنعتی ایران‌خودرو برای اعضا و سهامداران تعاونی‌اعتبار عرضه می‌شود. 

به گزارش روابط‌ عمومی تعاونی‌اعتبار، هدف از ارایه‌ی این طرح، ایجاد ارزش افزوده در سرمایه‌ی سهامداران و هدایت آن به مسیر تولید، بیان شده است. بر این اساس اعضای تعاونی‌اعتبار با مشارکت در طرح "سما" می‌توانند در پروژه‌های جاری گروه صنعتی ایران‌خودرو سرمایه‌گذاری و صید سود نمایند.

اعتبار طرح‌ «سما» با همکاری شرکت ایران‌خودرو از زمان سرمایه‌گذاری، به مدت یک سال و با نرخ سود 18 درصد به صورت علی‌الحساب و روزشمار خواهد بود که این طرح را به لحاظ میزان نرخ سود پرداختی و روزشمار در میان محصولات جاری متمایز کرده است. حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در این طرح، مبلغ 10 میلیون تومان خواهد بود.

گواهی طرح «سما» با نام و غیر قابل انتقال به غیر و تنها برای اعضای تعاونی‌اعتبار با قابلیت نقد شوندگی در هر زمان در شعب منتخب صادر می‌شود. از مزایای طرح سرمایه‌گذاری "سما" می‌توان به نداشتن نرخ تعدیل، قابلیت استرداد در هر زمان و بالاترین نرخ سود روزشمار پرداختی اشاره کرد

گفتنی‌ست سرمایه‌گذاری و استرداد در این طرح هیچ هزینه‌ای برای مشتریان نداشته و مشارکت‌کنندگان با مراجعه به هر یک از شعب منتخب تعاونی اعتبار و امضای قرارداد و معرفی یک حساب برای واریز سود، می‌توانند به میزان دلخواه سرمایه‌گذاری و سود خود را در پایان هر ماه دریافت نمایند.

در این طرح برای کاهش مبلغ سرمایه‌گذاری شده هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت و مراجعین می‌توانند به دفعات نسبت به کاهش سرمایه خود اقدام کنند. این گواهی به تعداد و مدت محدود (تا سقف تعیین شده) و به مناسبت عید سعید فطر از روز هفدهم اردیبهشت‌ماه به مدت 10 روز در شعب منتخب عرضه خواهد شد.

شعب منتخب:

شعب ایران خودرو (شهید بهشتی، مطهری، کارگر)

شعبه ایساکو

شعبه ایسیکو

شعبه ساپکو

شعبه ایران خودرو دیزل

شعبه محورسازان


آدرس : کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج ,جنب شرکت مینو ,داخل شرکت محور سازان
© تمامی حقوق این سایت متعلق به تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو می باشد. طراحی شده توسط معاونت فناوری اطلاعات