کاهش نرخ سود بازپرداخت اقساط کارت زندگی و برگزاری رویداد خرید اولی‌ها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از هشتم خردادماه اجرایی می‌شود؛
کاهش نرخ سود بازپرداخت اقساط کارت زندگی و برگزاری رویداد خرید اولی‌ها

- با اعلام رویکرد جدید تعاونی و سیاست‌های تسهیل‌گری در سال جاری و در پی اصلاح و کاهش نرخ سود تسهیلات در عید سعید فطر، نرخ سود خدمات کارت زندگی نیز کاهش یافت.
- به گزارش روابط عمومی تعاونی اعتبار، همزمان با کاهش نرخ سود بازپرداخت اقساط کارت زندگی با هدف انتفاع بیشتر کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو، رویدادی نیز برای خرید اولی‌های کارت زندگی به منظور تشویق دارندگان این کارت از ۸ تا ۳۰ خردادماه تدارک شده است.
- بر اساس این گزارش و با هدف ایجاد تغییرات و مناسب سازی نرخ خدمات و به منظور گسترش دامنه‌ی خدمات، با ابلاغ مدیریت ارشد تعاونی اعتبار، در مرحله‌ی اول نرخ سود بازپرداخت اقساط کارت زندگی در بازه‌ی سه ماهه از ۱۰ درصد به ۴ درصد و در بازه‌ی شش ماهه از ۱۲ به ۱۰ درصد کاهش یافت. همچنین سقف اعتبار اعطایی به دارندگان این کارت، از ۵۰ میلیون تومان به ۹۰ میلیون تومان افزایش یافت.
- در همین راستا، همزمان با کاهش نرخ سود بازپرداخت اقساط، رویداد خرید اولی‌های کارت زندگی نیز برگزار می‌شود تا دارندگان این کارت که تاکنون موفق به استفاده از خدمات آن نشده‌اند، با انجام اولین خرید در بازه‌ی زمانی ۸ ام تا ۳۰ ام خردادماه از شانس حضور در قرعه کشی و برنده شدن ۱۰ جایزه‌ی ۱۰ میلیون ریالی ویژه‌ی این رویداد، بهره‌مند گردند.
- گفتنی‌ست، کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو می‌توانند با مراجعه به هر یک از شعب و باجه‌های تعاونی اعتبار در شرکت‌های گروه با درخواست و تشکیل پرونده نسبت به دریافت کارت زندگی با اعتباری تا سقف ۹۰ میلیون تومان، از صدها فروشگاه و سامانه‌ی اینترنتی طرف قرارداد، خریدهای مورد نیاز خود را انجام و اقساط آن ‌را با شرایط متنوع بازپرداخت نمایند.