عرضه‌ی وام موج با شرایط جدید در شعبه‌های تعاونی‌اعتبار + جدول محاسباتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همزمان با گرامی‌داشت سالروز حماسه‌ی آزاد‌سازی خرمشهر

عرضه‌ی «وام موج» با «شرایط جدید» در شعبه‌های تعاونی‌اعتبار

با افتتاح شعبه اختصاصی قرض‌الحسنه تعاونی‌اعتبار در شرکت ایران خودرو در اواخر سال قبل، فصل جدیدی در خصوص این نوع از حساب‌ها آغاز شد. اولین اقدام، طرح‌های باران و موج از سری محصولات اختصاصی قرض‌الحسنه برای بهره‌مندی سهامداران و سپرده‌گذاران تدوین و اجرایی گردید.

در تازه‌ترین اقدام شرکت تعاونی‌اعتبار و به مناسبت حماسه سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر، طرح "موج" با 6 ویژگی منحصر به فرد در سبد محصول قرض‌الحسنه توسعه داده شده است. این ویژگی‌ها شامل: عدم بلوکه شدن وجه در سپرده، بالاترین میزان وام پرداختی در بین تمامی بانک‌ها و موسسات تا سقف 90 میلیون تومان، بدون سود با کارمزد مناسب(4%)، کمترین مدت انتظار برای محاسبه معدل حساب(3ماه)، اعتبار سنجی آسان با کمترین ضامن و تنوع در بازپرداخت اقساط، از موج محصولی بی‌رقیب ساخته است.

متقاضیان دریافت وام‌های قرض‌الحسنه در شرکت‌های گروه می‌توانند از روز دوشنبه سوم خرداد ماه با مراجعه به هر یک از شعب و باجه‌های تعاونی‌اعتبار با افتتاح حساب موج و ایجاد گردش حساب در مدت زمان حداقل سه ماهه نسبت به دریافت این نوع وام اقدام نمایند.

همکاران محترم می‌توانند به منظور مقایسه میزان ماندگاری، درصد وام اعطایی و نحوه بازپرداخت اقساط، به کانال‌های ارتباطی و شعب تعاونی اعتبار مراجعه نمایند.