کاهش نرخ سود تسهیلات اعطایی تعاونی‌اعتبار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

به مناسبت عید سعید فطر اجرایی می‌شود

کاهش نرخ سود تسهیلات اعطایی تعاونی‌اعتبار

پیرو رویکردهای اعلامی تعاونی‌اعتبار برای سال۱۴۰۰ و با هدف گسترش دامنه خدمات و بهره‌مندی و انتفاع حداکثری اعضا و سهامداران، به مناسبت عید سعید فطر، کاهش نرخ سود تسهیلات به میزان 1/5 درصد محقق و اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی؛ جواد موحد‌نژاد مدیرعامل تعاونی‌اعتبار با تبریک عید سعید فطر و با اشاره به سیاست‌های اعلام شده در پایان سال گذشته و همچنین تبیین رویکردهای تسهیل‌گری در تعاونی اعتبار برای سال جاری گفت: کاهش نرخ سود تسهیلات از 25 اردیبهشت‌ماه پس از تعطیلات عید سعید فطر در شعبه‌ها به جریان خواهد افتاد. در همین راستا و بر اساس مصوبات هیات ‌مدیره، نرخ سود تسهیلات اعطایی 1/5 درصد کاهش یافت و متقاضیان می‌توانند زین پس تسهیلات را با نرخ  19/5درصد، دریافت کنند.

موحد‌نژاد در ادامه خاطر نشان کرد، با تدوین برنامه‌های عملیاتی و استراتژیک، تا پایان سال جاری سلسله اقداماتی با رویکرد انتفاع کارکنان گروه، در دست طراحی و اجرا داریم تا از این رهگذر بتوانیم خدمات شایسته‌یی، برای خانواده بزرگ ایران‌خودرو و کارکنان شریف این گروه فراهم نمائیم.

گفتنی‌ست تعاونی‌اعتبار قبل از این مصوبه، با اصلاح فرایندهای اجرایی برای تحقق این سیاست‌ها در حوزه‌های رفاهی، مالی و تسهیلاتی، با کاهش تعداد ضامنین و افزایش سقف ضمانت به مبلغ 40 میلیون تومان برای هر ضامن و همچنین افزایش مبلغ تسهیلات اعطایی تا سقف 200 میلیون تومان را اجرایی کرده بود.

متقاضیان برای دریافت تسهیلات با نرخ جدید، می‌توانند از هفته آخر اردیبهشت‌ماه با مراجعه به شعب تعاونی‌اعتبار در شرکت‌های گروه، با ارائه درخواست و تشکیل پرونده در اولویت دریافت تسهیلات قرار گیرند.