آخرین اخـــبار تعــاونی اعتـــبار

cartzendegiok.png

«کارت زندگی» اعتباری دائمی ...

«کارت‌زندگی» محصول ویژه‌ی تعاونی‌اعتبار در حوزه‌ی خدمات اعتباری است. پیشتازی تعاونی‌اعتبار در عرضه‌ی این خدمت، آن را سرآمد و بی‌رقیب در مقایسه با کارت‌های اعتباری سایر بانک‌ها نموده است.
متقاضیان و دارندگان «کارت زندگی» می توانند با مراجعه به هر یک از شعب تعاونی اعتبار واقع در شرکتهای گروه، پس از اعتبارسنجی، نسبت به دریافت کارت و یا افزایش اعتبار خود تا سقف 100 میلیون تومان اقدام و مبلغ اعتبار استفاده شده ی بالای پانصد هزار تومان را، در بازه ی زمانی 3-6-9-12-18و24 ماه تقسیط و پرداخت نمایند.
از  دیگر ویژگی‌های این کارت می‌توان به جریان اعتبار آن اشاره کرد؛ بدین صورت که پس از صدور صورتحساب در 25م هر ماه و تسویه‌ی هر بخشی از اعتبار استفاده شده تا پنجم ماه بعد، به همان میزان، اعتبار این کارت مجدداً شارژ خواهد شد.
مشتریان «کارت‌زندگی» می توانند نیازهای جاری خود در حوزه ی کالا و خدمات را از طریق شبکه ی گسترده ی فروشگاهی طرف قرارداد در صنوف مختلف به صورت حضوری و یا از طریق فروشگاه اینترنتی لیکامالِ تعاونی اعتبار به آدرس www.licamall.ir غیرحضوری انجام دهند.

پذیرندگان میزبان کارکنان...


فروشگاه‌های طرف قرارداد با کارت زندگی شامل طیف وسیعی از پذیرنده‌ها با خدمات و محصولات متنوع است. این فروشگاه‌ها نظیر: هایپر مارکت‌ها، کالاهای دیجیتال، لوازم خانگی، خدمات پزشکی، طلا و جواهر و صدها عرضه کننده‌ی دیگر است  که در شهرهای تهران، کرج، قزوین، مشهد و تبریز، میزبان دارندگان کارت زندگی است.
لیست پذیرندگان

لیکامال فروشگاهی در تراز گروه صنعتی ایران خودرو...


فروشگاه اینترنتی لیکامال در کنار شبکه گسترده‌ی حضوری و پذیرنده‌های طرف قرارداد با کارت زندگی، به عنوان یک فروشگاه مجازی برای خرید کالا مهیا شده است. دارندگان کارت زندگی می‌توانند از این سامانه فروشگاهی مانند سایر فروشگاه‌های اینترنتی فعال در کشور، خرید‌های خود را انجام دهند.

شرکت تعاونی اعتبار گروه صنعتی ایران خودرو در مردادماه ۱۳۸۲و در راستای اجرای اوامر مقام معظم رهبری درخصوص سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و همگام با برنامه های راهبردی گروه صنعتی ایران خودرو، و در چارچوب قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و طی مجوز شماره ۶۵۱۷/۱ مورخ ۸۲/۰۴/۱۸ وزارت تعاون  و تحت شماره ۲۰۶۸۳۳ مورخ ۸۲/۰۵/۰۸ در اداره ثبت شركتها به ثبت رسیده و تاسیس گردید.
آدرس : کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج ,جنب شرکت مینو ,داخل شرکت محور سازان
© تمامی حقوق این سایت متعلق به تعاونی اعتبار کارکنان ایران خودرو می باشد. طراحی شده توسط معاونت فناوری اطلاعات